Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

w2s versus sqs

9. 09. 2017 13:14:21
Jistě se mnou budete souhlasit, že ideální manželka je hluchoněmá nymfomanka, majitelka pivovaru. V realitě je ovšem takových málo. Často se musíme spokojit s mluvícími partnerkami. I sem naštěstí proniká internetová revoluce.

Chceme-li u ženy dosáhnout svého cíle, musíme vyvinout určité úsilí. Naprostou většinu tohoto úsilí zaberou nonverbální úkony (úsměvy, dotyky, zaplacení večeře, dovolené, bytu, briliantového náhrdelníku, oční kontakt, pohyby prozrazující hladinu testosteronu apod.).

Slovní komunikace přesto svou roli má. Koneckonců i staročeština popisuje tento proces souslovím, že "si ji namluvil". Prostě do ní tak dlouho hučel, až se (mu) vzdala.

Racionálně uvažujícího muže ovšem s každým dalším vyřčeným slovem a prodlužující se fází očekávání napadá, jestli má ještě význam pokračovat? Jestli se dalšími a dalšími nicneříkajícími větami přibližuje spíše ke svému cíli (tj. určité fyziologické procesy) nebo spíše k cíli jejímu ("zaplatí mi večeři a pak mu řeknu, že mi přišla sms od nemocné matky ....).

Internet je zázrak. Umožňuje neuvěřitelné věci v navigaci, ve sdílení, v informacích, v objednávkách atd. .... Měří váš metabolismus, váš pohyb, pomůže vám zhubnout, testuje vaše znalosti, brzy nahradí i lékaře. Umožní intuitivní obavu, jestli už nemluvím zcela zbytečně, převést do exaktní podoby. Skupina našich doktorandů si položila otázku:

"Kolik slov musím promluvit, abych ji dostal?"

A pustila se do zjišťování empirických dat. Obvykle se studenti těžce přemlouvají, aby vůbec něco dělali. Spíše mají tendenci vše obšlehnout a udělat co nejkratší. Kupodivu tento program nouzi o účastníky neměl, i když to znamenalo výzkum v odlehlých částech Zeměkoule s mnoha hodinami práce přes čas, dá se říct, že hlavní část výzkumu probíhalo dokonce v noci.

Výsledek stojí za to. Však se také při prezentaci doktorandské práce v naší aule ještě nikdy neprodávaly vstupenky za 500,- Kč! Aplikace W2S (Words to sex) ženu nejprve naskenuje, a potom sčítá vaše slova a nenápadným pípnutím vás upozorní, že už jste přesáhl počet, kdy obvykle máte už být insider. Tak se dozvíte, že další námaha u dané ženy nemá smysl. Dalším hovorem sice naroste počet slov, ale to bude tak asi všechno, čeho nedosáhnete.

Samozřejmě se počet těchto slov do limitu liší podle mnoha proměnných, jako je roční doba, místo, věk, fáze menstruačního cyklu, tělesné parametry nebo sociální postavení. Například ženy kypřejších tvarů mluví více, na jaře to jde rychleji, ženy do 23 let a nad 48 let jsou také rychlejší. Zajímavé je, že dosažené vzdělání, ani výše mzdy velkou roli nehrají. My, Slované bychom řekli, že naše ženy jsou ukecané, ale kupodivu to není pravda. Potřebujeme v průměru asi 1.483 slov, to je jenom o 17 více než na Islandu. Ovšem co to je proti 458 slovům ve střední Francii (pro 53letou Němku stačí dokonce 233 slov). Samozřejmě, že pomocí kondiční aplikace Garmin zjistíte polohu i zemi jejího původu, ale to ještě mnoho neříká o jejím limitu. Lidé se různě stěhují a jsou z různých smíšených rodin a prostředí.

Co říci o konkrétních výsledcích? Nejvíce slov musíte namluvit v maďarštině - 3.814. Domníváme se ovšem, že je to způsobeno zvláštní strukturou tohoto jazyka, nikoli mimořádnou upejpavostí Maďarek. A nejkratší potřebný počet slov? Výzkum ještě není zcela dokončen. Méně než 30 slov potřebujete třeba v západní Tanzanii nebo na Kladensku. Zatím vůbec nejnižší počet jsme zjistili v Thajsku a to pět (Jsou to tato slova: "Boom boom 1500 Baht, mai").

Ovšem pozor, pánové nad 25 let věku (tedy věku, od něhož začíná klesat hladina testosteronu): Pokud vám partnerka přiblíží telefon k ústům. Může mít nainstalovanou aplikaci SQS, tj. Spermias Quantity and Speed. Ta na základě analýzy vašeho dechu měří nejenom ukazatele obsažené v názvu, ale i kompatibilitu její a vaší DNA. Zatímco vy vrkáte zcela už zbaven soudnosti, aplikace se dokáže propracovat až ke stavu vašeho konta, prohlédnout si váš byt, najít vaši manželku, zkontrolovat vysvědčení vašich dosavadních dětí a odhadnut tak vaše IQ a kdovíco ještě?! Děvče tedy může hovor s vámi ukončit daleko přes dosažení limitu podle W2S!

Autor: Richard Neugebauer | sobota 9.9.2017 13:14 | karma článku: 9.67 | přečteno: 319x

Další články blogera

Richard Neugebauer

Pokrytectví, aneb chudákům Řekům jde jen o ...

Týráme Řeky jenom proto, abychom minimalizovali vlastní škody? Uvrhli jsme je do zoufalství a chudoby? Nemají jinou možnost než sténat v okovech Eura? A pokrytectví?

6.6.2017 v 11:05 | Karma článku: 25.02 | Přečteno: 1185 | Diskuse

Richard Neugebauer

Krym 2014 je Mnichov 1938

Proč nám jeden a týž krok u někoho vadí a u někoho ne? Je to čiré pokrytectví. A co na to Alexandrovci?

20.5.2017 v 9:35 | Karma článku: 24.65 | Přečteno: 927 | Diskuse

Richard Neugebauer

Každý stát je tak hloupý, jak hloupý je jeho nejpočetnější volič

Kraje nechtěly přidat řidičům autobusů, tak jim musel dát stát. Kde na to stát vzal? Občanům. Proč je občané nemohli dát přímo? V jízdném? A co plýtvání potravinami nebo výživné? To také bude řešit stát?

19.5.2017 v 21:41 | Karma článku: 37.73 | Přečteno: 2822 | Diskuse

Další články z rubriky Ona

Ivana Lance

Pracovní nabídka

Sestsettrojka zastavila před naším třináctiposchodˇovým věžákem. Dva muži v oblecích, kravatě a naleštěných polobotkách vystoupili z auta na naši pověstnou blátivou vozovku. Vyjeli do sedmého patra a zazvonili na zvonek.

21.11.2017 v 23:51 | Karma článku: 5.50 | Přečteno: 149 | Diskuse

Jitka Štanclová

Hurá na bráchu !

Bráním se dojetí, dneska už potřetí, na školní doby vzpomínám ...tak tuto písničku od Vaška Neckáře si dnes broukám už od rána. A přitom vzpomenu na bráchu.

21.11.2017 v 14:38 | Karma článku: 16.30 | Přečteno: 280 | Diskuse

Radka Svobodová

Být hodný se nevyplácí

Slovo „hodný“ už podle názvu napovídá, že se jedná o hodnotu člověka. Podle našich destruktivních vzorců, je člověk hoden lásky, chvály a uznání, jen za určitých podmínek.

21.11.2017 v 12:15 | Karma článku: 12.59 | Přečteno: 854 | Diskuse

Hanka Lukavská

O pejskovi, pacičce, slaboduchých výmluvách a statečném opraváři praček

Pravdivý příběh o ženě, které se rozbila pračka a o mužích, se kterými to musela řešit. Věnováno všem ženám, které by se v příběhu mohly poznat. A mužům, protože by ty poznané ženy mohli třeba pochopit.

21.11.2017 v 8:06 | Karma článku: 16.91 | Přečteno: 597 | Diskuse

Ivana Lance

Přeměna

Nového manžela Rona si pani Jana přivedla tehdy, když už byla její dcera Katka vdaná za mého nevlastního syna. Ron byl naprostým opakem temperamentního kubánce, který byl Katky táta.

20.11.2017 v 18:18 | Karma článku: 11.62 | Přečteno: 470 | Diskuse
Počet článků 33 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 856

Jsem ekonom, projektový manažer, potomek německého otce a české matky, a tak pracuji pro německou národnostní skupinu v této zemi. Tomu odpovídá i okruh mych známých v Cechach, na Morave a ve Slezsku, v Rakousku, Německu, Dánsku a Belgii.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.